Organizator: Grupa MTP

O targach

Podziel się

Targi GREENPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii. GREENPOWER to dobra okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Ekspozycja targów obejmuje: produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności oraz technologii energooszczędnych.

Wiele osób przyjeżdża do Poznania na targi także w poszukiwaniu najnowszej wiedzy, bowiem podczas GREENPOWER odbywa się szereg specjalistycznych seminariów, spotkań branżowych, prezentacji nowości czy też konsultacji i porad na stoiskach eksperckich. Zainteresowanie ochroną środowiska przybrało na sile i przestało być już jedynie tematem rozmów na szczycie. Coraz częściej rozwiązania z ramienia OZE goszczą w naszych domach, czy firmach.

Ekspozycję targów GREENPOWER tworzą profesjonaliści branży wykorzystywania naturalnych zasobów, ochrony środowiska i klimatu, technologii pozyskiwania energii elektrycznej czy doradztwa energetycznego i finansowego. Oferta, którą wystawcy zaprezentują w Poznaniu to przegląd ekologicznych rozwiązań nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla indywidualnych klientów.

Targi GREENPOWER to nie tylko środowisko biznesowe, ale również edukacyjne. Mamy świadomość, że proekologiczne zachowania powinny towarzyszyć nie tylko na rynku produkcyjnym, ale również w życiu każdego człowieka. Dlatego tegoroczna edycja targów odbywać się będzie równolegle z Targami POLECO, wyjątkowym wydarzeniem konferencyjno-wystawienniczym w branży ochrony środowiska, gospodarki komunalnej i zrównoważonego rozwoju.

Odwiedź Targi GREENPOWER i dowiedz się jakie produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności oraz technologii energooszczędnych proponują eksperci!