Zapraszamy na kolejną edycję targów GREENPOWER⚡📣10-12.05.2023⚡📣  

Organizator:

Złote Medale Grupy MTP uroczyście wręczone

Podziel się

HEGATECH

     

HEGATECH / ECONSTRUCTIONS GROUP Sp. z o.o.

Kluczowym elementem jest fakt, że Hegatech w całości produkuje płytki krzemowe i ogniwa do modułów, co gwarantuje niezależność producenta od innych podmiotów, a tym samym eliminuje problem zastojów produkcyjnych i dostawczych. Nowoczesna konstrukcja obwodu zapewnia mniejsze ryzyko wystąpienia gorącego punktu poprzez istotne zmniejszenie występującej tam temperatury. Testy również wypadają korzystniej niż u konkurencji, co przekłada się na większą wydajność i użyteczność dla odbiorców.

Hybrydowa pompa ciepła SOLA HybridMaster 200

AFORE POLSKA Sp. z o.o.

Ekologia czy ekonomia? Z pompą SOLA HybridMaster 200 ten dylemat Ciebie nie dotyczy! Pompa ciepła SOLA HybridMaster 200 łączy w sobie pracę tradycyjnej pompy wspomaganej przez gazowy moduł kondensacyjny, dzięki czemu Twoje rachunki znacznie się obniżą przy zachowaniu spokoju ekologicznego sumienia. Tradycyjna pompa powietrze – woda posiada swoje atuty, jednak w zimowe miesiące koszt jej pracy może być wysoki. Znaleźliśmy kompromis. SOLA – bądź „eko” na dwa sposoby.

JOLYWOOD TOPCon 2.0

JOLYWOOD (TAIZHOU) SOLAR TECHNOLOGY CO.,LTD. ECONSTRUCTIONS GROUP Sp. z o.o.

Jolywood oferuje moduły bifacjalne w technologii ogniw NTOPCon 2.0 o bardzo wysokiej wydajności, bardzo niskiej degradacji ogniw oraz bardzo niskim współczynniku temperatury.

Kontenerowe systemy magazynowania energii dla przemysłu marki ATES

       

 

Atess / MP Solar Group Sp. z o.o.

Magazyny zwiększają bezpieczeństwo dostaw energii, zapewniając ciągłość produkcji. Magazyny przemysłowe zabezpieczają też przed niezbilansowanymi parametrami na sieci, stanowiącymi ryzyko uszkodzeń drogich maszyn. Magazyny energii marki ATESS to także remedium na problemy z przeciążeniem sieci czy awariami skutkującymi wyłączeniem zasilania energetycznego. Neutralizują one w dużym zakresie nieprzewidywalność generacji OZE. Pierwszy w Polsce kontenerowy system magazynowania energii działa w Katowicach na terenie Energoprojekt-Katowice SA. Kontener Demo ESS- Showroom będzie stanowił uzupełnienie instalacji fotowoltaicznej i trigeneracji (wysokosprawna instalacja kogeneracji do produkcji energii elektrycznej i wody grzewczej w okresie zimowym oraz dodatkowa produkcja wody lodowej w okresie letnim) funkcjonującej w EPK, obrazującej w jaki sposób przedsiębiorstwo może stać się niezależne energetycznie.