Zostań wystawcą GREENPOWER 2022⚡📣W tym samym czasie odbędą się targi INSTALACJE⚡📣  

Organizator:

Zaplanuj swoją obecność na targach GREENPOWER 2022!

Podziel się

Dołącz do grona wystawców targów GREENPOWER 2022 i twórz z nami to wyjątkowe wydarzenie!

Satysfakcja wystawców minionych targów GREENPOWER skłania nas do wytężonej pracy nad kolejną edycją targów. Dołącz do grona zadowolonych firm, zgłoś swój udział w targach GREENPOWER 2022 i twórz z nami to wyjątkowe wydarzenie!

– Wystawcy z Polski i zagranicy, profesjonaliści z zakresu odnawialnych źródeł energii i atrakcyjny program wydarzeń – to wszystko sprawia, że targi GREENPOWER są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji z zakresu OZE. Zapraszam Państwa na targi, aby poznać rynkowe tendencje, wymienić spostrzeżenia i dowiedzieć się przed jakimi możliwościami stoi branża – Marcin Gorynia, dyrektor targów GREENPOWER

Zostań wystawcą! Zakres tematyczny Postanowienia szczegółowe

Targi GREENPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii. Jest to dobra okazja, by poznać tendencje rynkowe i rozwiązania nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla indywidualnych konsumentów.

Biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na nowe relacje inwestorskie. W targach uczestniczą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy, a także projektanci instalacji. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, gospodarstw rolnych, a także zarządców budynków użyteczności publicznej.

Targi GREENPOWER to także miejsce spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń przedsiębiorców, pracowników administracji oraz przedstawicieli branżowych izb i stowarzyszeń. Panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, naukowców i praktyków oraz zagranicznych gości, gromadzą liczne grono zainteresowanych odbiorców, a poruszone tematy spotkają się z dużym zainteresowaniem uczestników.

 

Jeśli masz pytania...

Skontaktuj się z nami!

Małgorzata Ożóg
Witold Lipiński