Zostań wystawcą GREENPOWER 2022⚡📣W tym samym czasie odbędą się targi INSTALACJE⚡📣  

Organizator:

Nowości targów Greenpower 2021

Podziel się

Niezmierni miło nam zaprezentować nowe produkty, które zwiedzający targi będą mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy.

Nowości firmy Wolna Energia

Blue boson

Nowa struktura uzdatniania wody, oszczędność energii i ochrony środowiska. Blue Boson reprezentuje ponad 25 lat badań opatentowanych technologii stosowanych zarówno w projektach przemysłowych, jak i środowiskowych.

Pompa ciepła

Coraz większą popularnością w Polsce jak i w krajach Europy cieszą się pompy ciepła typu powietrze woda. Pompy ciepłą tego typu są znakomitą alternatywą dla większości tradycyjnych źródeł ogrzewania budynków.

Akumulator

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE PRODUKT: o Doskonale sprawdzi się w trybie awaryjnym, jak i w instalacji off-grid o Bardzo wysoka wydajność (96%) o Opatentowany system łączenia modułów baterii nie wymaga okablowania o Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Nowość firmy ECCOSOL

SOLAR MULTIBOARD

SMB to innowacyjny Europejski Patent Made in Germany. SMB to montaz bez uszkodzeń. SMB to pełna niezależność. SMB to bezpieczeństwo. SMB to zaufanie klientów. SMB to zwiekszona wydajność. SMB to zwracająca się inwestycja. ECCOSOL to fotowoltaiczne: balkonowe instalacje, carports, stacje ladowania pojazdów, zadaszenia tarasów, smart home. ECCOSOL to niemiecka jakość i precyzja.