Organizator: Grupa MTP

Aktualności

03-07-20 Poznań Moto Fest – setki samochodów i wiele emocji

Motoryzacja powróciła na Międzynarodowe Targi Poznańskie w świetnym stylu. Ostatni weekend czerwca upłynął pod znakiem pięknej pogody i znakomitych samochodów.

Zobacz więcej

03-06-20 "Osiągnęliśmy ważny punkt zwrotny w transformacji energetycznej" - dyrektor generalny IRENA.

Jak wynika z opublikowanego 2 czerwca raportu Międzynarodowej Agencji Energii Odnawialnej - spadek kosztów wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych stanowi punkt zwrotny w globalnym przejściu na źródła niskoemisyjne. Wszystko to za sprawą tego, że nowe farmy wiatrowe lub wykorzystujące energię słoneczną...

Zobacz więcej

30-05-20 Targi wracają do gry!

Targi, kongresy i eventy ruszają od 6 czerwca! Dziś ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów dopuszczające organizację wydarzeń pod warunkiem, że w miejscu odbywania się imprezy będzie znajdowała się nie więcej niż 1 osoba na 4m2 powierzchni.

Zobacz więcej

28-05-20 Wspólna inicjatywa polskich producentów z branży PV

Polskie firmy przemysłowe z branży #PV zrealizowały wspólną deklarację dotyczącą współpracy w ramach Panelu Producentów Urządzeń Fotowoltaicznych „Przemysłowy Panel PV”

Zobacz więcej

19-05-20 Firmy wyłudzające dane i opłaty za wpisy do niewiarygodnych katalogów targowych znów aktywne !

Z niepokojem obserwujemy, że w przededniu ponownego otwarcia targów po epidemii COVID-19 wznowiły działania firmy wyłudzające wpłaty od wystawców.

Zobacz więcej