Zapraszamy na kolejną edycję targów GREENPOWER⚡📣10-12.05.2023⚡📣  

Organizator:

Aktualności

30-05-22 Sto lat targów w Poznaniu - finał obchodów jubileuszu

27 maja 2022 r. w Sali Ziemi w Poznań Congress Center odbył się finał obchodów jubileuszu 100-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zobacz więcej

27-05-22 Witamy w Poznaniu! - dokument o tym, jak Poznań zdał egzamin z życzliwości

Przed kamerą stanęli ci, którzy pomagają. Ludzie, którym jeszcze niedawno nie śniło się, że zostaną wolontariuszami. Bohaterami swojego filmu uczynił ich Marek Osiecimski. Jego dokument o tym, jak Poznań zdał egzamin z życzliwości, można obejrzeć już w sieci. Zdjęcia robione były na Międzynarodowych...

Zobacz więcej

05-05-22 W kierunku rezyliencji - Przyszłość branży targowej

Miejsce spotkań i zabawy, technologia wspierająca nawiązywanie relacji, sposób na budowanie dobrostanu psychicznego i walkę ze zjawiskiem osamotnienia – takie mogą być targi przyszłości. Grupa MTP i infuture.institute, którego założycielką i CEO jest Natalia Hatalska, stworzyły raport „Przyszłość branży...

Zobacz więcej

04-05-22 Statuetki w rękach laureatów prestiżowych nagród targów Greenpower i Expopower!

Laureaci konkursu o Złoty Medal targów Greenpower i Expopower odebrali nagrody z rąk przewodniczącej sądu konkursowego, pani profesor Aleksandry Rakowskiej oraz wiceprezes Grupy MTP, Elżbiety Roeske.

Zobacz więcej

28-04-22 Najbardziej innowacyjne polskie firmy docenione przez Grupę MTP i PARP

Najciekawsze rozwiązania w obszarze energetyki, w szczególności w zakresie technologii OZE, z którymi wystawcy zgłosili się do konkursu, otrzymały Złote Medale targów Greenpower. Patronem Złotych Medali jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Zobacz więcej